Pomůcky pro výuku

Různé hlásiče úniku

Bezpečnostních opatření není nikdy dost. Proto nabízíme hlásiče, které Vás upozorní na únik vody či různých plynů, dále detektory kouře (většinou spojené s teploměrem), které včas ohlásí vznikající požár, a v neposlední řadě hlásiče výpadku proudu.

Hlásiče CO2

V prostoru, kde se vyskytují lidé, by měly panovat vhodné klimatické podmínky. Mimo teploty a osvětlení je třeba hlídat, zda vzduch neobsahuje příliš mnoho CO2. Kvalitní vzduch s minimem CO2 zvyšuje produktivitu pracovníků. Hlásič toto lechce ohlídá.

Odvlhčovače vzduchu

V některých místnostech je důležité udržovat vlhkost na nějaké úrovni. Nabízíme odvlhčovače vzduchu různých výkonů a velikostí, které vlhkost hravě odstraní. Některé odvlhčovače jsou kombinované s čističkou vzduchu.

Teploměry a vlhkoměry

K měření teploty uvnitř nebo venku se výborně hodí teploměry z naší nabídky. Nabízíme základní analogové měřáky, ale i digitální meteostanice kombinované i s vlhkoměrem nebo srážkoměrem. Pro venkovní měření oceníte modely s bezdrátovou základnou.

Hodiny

Čas je důležitá součást života. Ve škole to platí dvojnásob, třeba pokud jde o nutnost stíhat termíny přednášek. Je dobré umístit v každé učebně hodiny, aby měli všichni účastníci přehled o čase. Nabízíme nástěné i stolní hodiny různých velikostí.

Držáky projektoru

V moderní učebně by dnes neměl chybět projektor – ideálně nastálo zapojený a nastavený na plátno. Nejlepší místo, kde nebude nikomu překážet, je strop. Nabízíme proto různé stropní držáky projektorů – pevné, naklápěcí, nebo otočné.

Nástěnné držáky televizorů

Každý televizor má v základním balení stojánek na stůl, mnohdy je ale praktičtější jej umístit napevno na stěnu. Nabízíme mnoho různých držáků – od obyčejných přes otočné a polohovatelné až po speciální, například stropní s elektrickým pohonem.

Podstavce na počítače

Stolní počítač je základní výbava moderní laboratoře či učebny. Nenechte jej jen tak povalovat na stole či na zemi. Vyberte si v naší nabídce držák na kolečkách nebo držák, který lze namontovat zespodu stolu. Pak bude pracoviště vypadat elegantně.

Laserová ukazovátka

Podkladem pro výuku je dnes zpravidla prezentace na plátně za lektorem. Ukázat na obrázek nebo graf, o kterém je zrovna řeč, je základ. Vysouvací ukazovátka jsou už minulostí – dnes stačí svítící laser o velikosti propisky, který dosáhne všude.

Skenery dokumentů

Zbavte se plných složek s dokumenty a naskenujte je do počítače. Kromě klasických otevíracích skenerů nabízíme i kamerové stojany pro pohodlné skenování knih, případně ruční přenosné skenery, které jednoduše posunujete po papíru, čímž skenujete.