Strojnictví

Elektrické nářadí

Elektrické nářadí je dnes již samozřejmostí. Nikdo si asi neumí představit vrtat díru ručním vrtákem. Nabízíme vrtačky, brusky, pily, hoblíky, svářečky, sponkovačky, tavné lepicí pistole nebo vzduchové kompresory s příslušenstvím.

Příslušenství k elektrickému nářadí

Elektrické nářadí odvede v dílně kus práce, samo o sobě však nefunguje. Do vrtačky patří vrtáky, do brusky kotouče, do tavné pistole náplně, šroubovák se neobejde bez bitů a svářečka pálí jednu elektrodu za druhou. Všechno příslušenství najdete zde.

Svěráky a svorky

Práce v dílně mnohdy vyžaduje více než 2 ruce. Navíc většinou nehybné a silné ruce. Proto na stole nesmí chybět pořádný svěrák. Díky konstrukci z masivního kovu udrží vše na místě. Udržet součásti u sebe mimo stůl pak pomůžou praktické ruční svorky.

Dílenské lupy a osvětlení

V žádné dílně by nemělo chybět kvalitní osvětlení a na stole lupa. Mnoho výrobků kombinuje obě zařízení a samotná lupa tak dokáže zároveň osvětlit pracovní stůl. Některé lupy Vám i něco přidrží, jako malý svěrák.

Obráběcí stroje

Obráběcí stroje jsou jedním z hlavních výrobních nástrojů ve strojnictví. V naší nabídce najdete různé soustruhy, frézy, hoblovky. Některé větší, jiné zase více mobilní. Se všemi ale uděláte kus práce.