Údržba a chod školy

Pracovní světla

Na práci i na studium je potřeba si pořádně posvítit. Nabízíme přenosné reflektory, LED svítidla různých tvarů i čelovky. Všechna pracovní svítidla v naší nabídce mohou být napájena z akumulátoru, nemusíte tedy řešit přívod elektrické energie.

Štítkovače

Ve věcech a kabelech je dobré mít pořádek. Jednoduchý způsob, jak vše zorganizovat a popsat, je použít štítkovač. Ten na samolepicí pásku vytiskne cokoliv, co potřebujete. Tisk je rychlý a jednoduchý. Můžete si tak zorganizovat dílnu či laboratoř.

Skartovačky

Některé dokumenty je nutné zničit, aby je nikdo nemohl přečíst. Skartovačky v naší nabídce odvedou výbornou práci. Z dokumentu zbyde jen hromada konfet, které už nikdo nesloží. Papír stačí vložit a skartovačka se postará o zbytek během pár okamžiků.

Prodlužovačky

Žádný kabel není dost dlouhý a zásuvek vždy může být víc. V naší nabídce si vyberete prodlužovací šňůry různých délek a s různým počtem zásuvek. Nabízíme i rozbočovače bez kabelu, voděodolné zásuvky s krytem pro venkovní využití či lišty s vypínačem.

Baterie, akumulátory, nabíječky

V našem širokém sortimentu baterií a akumulátorů snadno naleznete, co potřebujete. Od obyčejných baterií typu AA přes knoflíkové baterie až po nabíjecí akumulátory různých tvarů a napětí. K akumulátorům samozžejmě nabízíme také nabíječky.

Žárovky

Nabízíme žárovky do každé lampy. Kromě klasických u nás najdete i LED či xenonové žárovky, trubicové výbojky a další. Všechny v různých velikostech a tvarech s různou barvou světla. K žárovkám lze dokoupit i příslušenství, jako jsou objímky či barvy.

PA reproduktory

PA reproduktor se používá pro ozvučení na veřejnosti. Nabízíme jak profesionální reproduktory pro ozvučení koncertů nebo diskoték, tak i menší sestavy například pro zahradní párty. Některé jsou soběstačné a fungují na akumulátor.

PVC pásky

Lepicí pásky jsou výdobytkem 20. století. Lze s nimi slepit takřka cokoliv. Nabízíme průhledné balicí pásky, pevné a široké pásky pro drobné opravy, elektrikářské izolační pásky, hliníkové pásky, textilní pásky a samozřejmě oboustranné pásky.

Uzamykatelné a ostatní zásuvky

Kromě obyčejných zásuvek do interiéru nabízíme i různé speciální zásuvky. Zajímavou kategorií jsou uzamykatelné venkovní zásuvky na klíč. Nikdo cizí se tak už k Vaší elektřině nedostane.

Nářadí

Nabízíme široký sortiment nářadí všeho druhu. Různé ruční nástroje jako kleště či šroubováky, dále pak elektrické nářadí jako vrtačky, aku šroubováky, brusky a další. Vybavte si dílnu profesionálním nářadím z naší nabídky.

Jednorázové rukavice

Čistota je velmi důležitá a v mnohých laboratořích je to priorita číslo 1. Zároveň na některé chemikálie zkrátka nechcete sahat. Pro tyto případy nabízíme jednorázové rukavice. Kromě běžných latexových nabízíme i jiné materiály, například Nitril.

Stahovací pásky

Stahovací pásky na jedno použití pomohou například zorganizovat neposedné kabely. Pásek je ozubený a po zasunutí jednoho konce do očka na druhém konci se zobáček zasekne do zubů a už nejde vytáhnout zpět. Nabízíme různé délky, tloušťky a pevnosti.

Kabely

Měděné, hliníkové? Jednožilové, vícežilové? Jaký průřez a barva? To jsou otázky při výběru správného kabelu. V našem sortimentu najdete všechny vodiče a kabely, které budete potřebovat. Pohodlně si zvolíte, kolik metrů potřebujete, a tolik koupíte.

Náplně a tonery

V každé kanceláři se i v dnešní digitální době tiskne mnoho papírů. Nabízíme široký sortiment náhradních náplní do tiskáren a tonerů. Pokud to Váš toner umožňuje, stačí zakoupit náhradní náplň, pokud ne, vyberte z naší nabídky originálních tonerů.