Diplomka s Conradem

Jste studentem technického či elektrotechnického oboru na vysoké škole a chystáte se psát svůj semestrální projekt či
bakalářskou nebo diplomovou práci? Rádi pomůžeme!

Jak vidí spolupráci pan prof. Husák z Katedry mikroelektroniky
Fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze:

Katedra mikroelektroniky Fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze již několik let spolupracuje s firmou Conrad Electronic na poli popularizace elektrotechnického oboru mezi studenty a uchazeči o studium. Firma Conrad Electronic je již tradičním účastníkem workshopu Mikroelektronika, který je katedrou organizován. Kromě toho se také v poslední době rozvinula spolupráce v oblasti poskytování vybraného sortimentu studentům pro realizaci semestrálních projektů, bakalářských a diplomových prací.

Prof. Ing. Miroslav Husák, CSc.

Spolupráce s Conradem

Potřebujete pro svou práci produkty z našeho sortimentu?

Realizované projekty

V roce 2016 byla na katedře mikroelektroniky, fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze obhájena bakalářská práce na téma „Bezdrátová řídicí jednotka s Bluetooth modulem“. V této práci bylo zajímavým způsobem využito vybavení, které je dostupné u firmy Conrad a které nám tato firma částečně zdarma poskytla. Bakalářská práce, kterou vypracoval student Karel Setnička, získala cenu děkana za vynikající bakalářskou práci.